Hoşgeldiniz!
Ana Sayfa         |          Hakkımızda         |          Ürünler         |          Üretim         |          Ar-Ge         |          İnsan Kaynakları         |          İletişim
Ana Sayfa    //    Üretim

 Argeto; sadece en iyi sebze tohumlarını ıslah etmek ve üretmek için çalıșmaktadır ve ıslaha yıllık cirosundan %20 oranında pay ayırmaktadır.

 Kaliteli ebeveyn hatlar ıslah etmek için Argeto; Dünya’nın dört bir köșesinden gelen sebze materyallerini kullanarak, uzman ve yıllarını ıslah konusuna vermiș ıslahçıları ile kendi kampüsünde bulunan seralar, net house ve laboratuarlarında, 7 tür üzerine araștırma ve geliștirme yapar, hibrit tohumların üretetileceği üstün nitelikli, hastalık ve zararlı dayanımı olanebeveyn hatları elde eder. Bu yoğun ve titiz çalıșmaların sonucunda her ülkenin mikro klimasına, çiftçilerin alıșkanlıklarına ve tüketicinin damak tadına uygun sebze çeșitlerinin temeli atılmıș olur.

 Kaliteli tohumluk üretmek için Argeto; bilgi ve teknolojisini, sözleșmeli çiftçilerinin emeği ile birleștirerek ekolojik șartların bitki fizyolojisi için ideal olduğu bölgelerde, üretimini ve planlamasını mühendisler kontrolünde yapmaktadır.

 Uzman mühendislerimiz kontrolünde yapılan üretimlerimiz, ekimden hasada kadar planlanır, üretim seralarımızda ve tarlada titizlikle izlenerek, her adımı sonraki üretimlerimize veri tabanı olușturması açısından raporlanır.

 Tohumdan kaynaklanan hastalıkları minimuma indirmek ve yetiștiricilerin istediği saflık ve yüksek verimi sağlamak üzere her yıl dikkatle ve katı bir programla bitkilerdeki fizyolojik gelișim takip edilir.

 Ciddi bir plan ve program dahilinde hibrit tohumlarımızın serada ve açık arazide üretimleri tamamlandıktan sonra türlerine göre temizleme, boylama, ilaçlama, kaplama gibi değișik ișlemlerin uygulanacağı tesisimize gelir. Son teknoloji makinelerden geçerek testler sonucunda raporlanır, satıș ve servise hazır hale getirilir.

 Yüksek performanslı tohumlarımızın sırrı; üstün nitelikli ebeveyn hatlar ve anaçların kullanımı, doğru yer seçimi, nitelikli tohum yetiștiricileri ve kaliteye verdiğimiz önemle ilgilidir.


2010 © ARGETO Vegetable Seeds. Tüm hakları saklıdır.
info@argeto.com.tr | http://www.argeto.com.tr

Boztepe Mahallesi Atatürk Caddesi No:200   Aksu / ANTALYA

Telefon : +90 (242) 714 32 66
+90 (242) 714 32 67
+90 (242) 714 32 68
Faks : +90 (242) 714 32 69